WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE RPG

WWE Role Playing Game !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması!

2 posters
YazarMesaj
mrceyhun
Çavuş
Çavuş
mrceyhun

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! Empty
MesajKonu: Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması!   Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! EmptyPtsi Haz. 28, 2010 12:29 pm

No more worlds çalıyor ve jeff ringe geliyor!

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! Tna

Mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! Jeffhardy

Evet sayın seyirciler ECW GM si HBK yarın olacak maçın duyurusunuyaptı ve bende SD ve RAW dakilerinde bunu bilmesi için buraya gelip sizleri uyandırmaya geldim!Evet rey mysterio seninle yarın ECW şampiyonluk maçımız olucak biliyormusun bir önceki gün ringe geldiğimde bana çok sert cevap vermiştin dostum ama sonuşta ikimizde face yizve bu maçı düşmanca yapmamıza gerek yok.Evet ben her face yle iyi geçinmek isterim rey.Ben bu maçın dostane geçmesini istiyorum ve umarım sende öle düşünüyorsundur dostum.Tabisende çok iyi ve güçlü saygı duyduğum bir güreşçisin.Boyun küçükdiye bazı kişiler senihafife alabilir ama ben almıyorum dostum bunu iyi bil.Sen saygı duyduğum çok zorlanacağım güçlü bir rakipsin rey.Evet sözümün başında söylediğim gibi ikimizde face yiz ve bu maçın dostçageçmesini istiyorum ve şunurahatça söyleyebilirimki yarın güreşseverlere harika ve dostça bir maç izleticez.Umarım sende benim gibi düşünürsün ve daha yolun başında düşman olmayız.Ve dostum belki ilerde ikimizde ECW de olduğumuz için belkide grup bile kurabiliriz.John cena ile gruprum ama o RAW da olduğu için grubumuz geçerli olmadı.Her neyse ben bütün samimiyetimle sana bunları söylüyorum ve umarım dostçabir maç yaparız.Ve burda cevabını bekliyorum dostum.
[Der ve bekler]
http://www.wwetime.yetkinforum.org
edge_01
Baş Çavuş
Baş Çavuş
edge_01

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması!   Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması! EmptyPerş. Tem. 01, 2010 11:54 am

iyi konuşma jeff Very Happy

Jeff Hardy nin Rey Mysterio hakkında açıklaması!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rey Mysterio
» Jeff Hardy
» Jeff Hardy
» Jeff Hardy Ringe Geliyor!
» Jeff Hardy ECW şampiyonluğu için uygunmu?